קצין התגמולים משרד הביטחון

עם הגשת תביעה נגד משרד הביטחון, ועם הבקשה להכיר בנכות או בפציעה שנגרמו לכם במהלך השירות, אתם יוצאים למסלול מוגדר וברור. בתהליך הזה תצטרכו לעמוד גם מול וועדה רפואית, להוכיח את הקשר בין השירות שלכם לבין הפציעה או המחלה, ולקבל את החלטתו של קצין התגמולים משרד הביטחון. החלטה זו תלויה מאוד באופן שבו תתנהלו לאורך התהליך כולו, בהגשת המסמכים הנכונים ובעמידה מול הוועדה. עם הייעוץ, הליווי והייצוג המשפטי של עורכי הדין סיגל וארז יער, תוכלו לצמצם טעויות ולהפיק את המירב מהליך בירוקרטי ומורכב זה.

 

תהליך ההחלטה של קצין התגמולים משרד הביטחון

בפועל, קבלת ההחלטה של קצין תגמולים משרד הביטחון תלויה בחומרים שיוצגו לפניו. במילים אחרות, עד לקבלת ההחלטה נדרש הליך מסודר:

  • הגשת בקשה רשמית מצד החייל או איש כוחות הביטחון (התובע)
  • צירוף כל האישורים, המסמכים והעדויות התומכות בבקשה
  • הוכחת הקשר הישיר בין תנאי השירות או האירוע הספציפי למצבו הרפואי או הנפשי של התובע
  • החלטת קצין התגמולים וקביעת אחוז הנכות

לאחר מתן ההחלטה של קצין תגמולים משרד הביטחון, עומדת בפני התובע הזכות להגיש ערעור. ערעור אפשרי במצבים שבהם מאמין התובע כי הוא זכאי לאחוז נכות גבוה יותר (ובהתאם גם לתגמול גבוה יותר) או בעקבות דחיית הבקשה באופן מוחלט. עם ייעוץ משפטי נכון כבר מהצעד הראשון, תוכלו להגיע אל התהליך בעיניים פקוחות, כשאתם ממוקדים במטרה ויודעים בדיוק מה נדרש ואיך נכון לפעול בכל שלב בדרך.

 

קצין התגמולים משרד הביטחון – ליווי וייצוג משפטי

במובנים רבים, ההחלטה שמקבל קצין התגמולים משרד הביטחון היא החלטה שיש לה השפעה לא מבוטלת על העתיד שלכם. אחוזי הנכות שייקבעו יכריעו מה יהיה התגמול שתקבלו, איזו קצבה חודשית תוענק לכם מדי חודש וגם מאילו זכויות תוכלו ליהנות בכל הקשור להנחות על ארנונה או על רישום לתואר אקדמי. אם כן, חשוב להגיע אל קצין התגמולים ואל הוועדה הרפואית כשאתם מוכנים לכל שאלה, להצגת כל מסמך ולהתמודדות עם כל סוגיה שעשויה לעלות. למרבה המזל, אתם לא צריכים לעשות את זה לבד. עורכי הדין סיגל וא

לוחמים ולוחמות

השאירו פרטים כבר עכשיו ואנחנו נצור עמך קשר:

תנו לנו להלחם הפעם עבורכם

    קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין
    [cresta-whatsapp-chat text="ארז יער" icon="yes" position="top" use="number" number="972528743418"]
    [cresta-whatsapp-chat text="סיגל יער" icon="yes" position="top" use="number" number="972528743417"]