פוסט טראומה אחוזי נכות

החשיפה לאירועים מעוררי אימה בהחלט עשויה להוביל להופעתם של סימפטומים חריגים. למעשה, מי שחווה אירוע טראומתי עשוי להזדקק לזמן ממושך ולליווי מקצועי כדי להתמודד עם החוויה הקשה, עם המשמעויות שלה ועם ההשפעות הבלתי מבוטלות שלה. למרבה הצער, רבים מהחיילים, מהשוטרים ומאנשי כוחות הביטחון בכלל, מתמודדים עם פוסט טראומה בשל תקריות ואירועים המאפיינים את השירות שלהם בצבא, במשטרה או בגופי בטחון אחרים. עם זאת, נקבעים לנפגעי פוסט טראומה אחוזי נכות שמובילים לרוב לקביעת פיצוי כספי או קצבה חודשית. בעזרתו של הייעוץ והליווי של עורכי הדין סיגל וארז יער תוכלו גם אתם לקבל את מה שמגיע לכם.

 

איך מקבלים נפגעי פוסט טראומה אחוזי נכות?

הסימפטומים המאפיינים פוסט טראומה לא יופיעו רק אצל חיילים ושוטרים, וזו בהחלט בעיה המוכרת גם אצל אנשים רבים אחרים שחווה תאונת דרכים או פגיעה רגשית. עם זאת, לאנשי כוחות הביטחון עם פוסט טראומה אחוזי נכות ייקבעו על בסיס התנאים הללו:

  • מומחה רפואי מטעם משרד הביטחון יקבע האם אכן קיימת פוסט טראומה והאם היא קשורה לשירות. ויבחן את הקשר הישיר בין תנאי השירות או האירוע החריג לבין פוסט טראומה
  • ועדה רפואית תיקבע את שיעור הפגיעה ואת אחוזי הנכות הנובעים ממנה.

בכדי להגיע ערוכים ומוכנים להליך יש צורך במסמכים רפואיים מקופת החולים ומהשירות, תצהיר המפרט את האירועים ועדויות דל אנשים שהיו אתכם.  כאשר ההליך מתבצע בקפידה ובליווי עורך דין המומחה בתביעות נגד משרד הביטחון, מקבלים נפגעי פוסט טראומה אחוזי נכות מהם נגזרת קצבה חודשית קבועה או פיצוי כספי משמעותי. אם כן, לצד הגשת טופס הבקשה רצוי להגיש גם אישורים רפואיים וכל הוכחה או עדות על הקשר בין הפגיעה לבין השירות ובמידת הצורך גם חוות דעת מקצועיות.

 

פוסט טראומה אחוזי נכות – לקבל את הזכויות שלכם

רבים מאזרחי ישראל משרתים בצה"ל או בכוחות הביטחון בכלל, ובמסגרת עבודתם הקשה הם נחשפים לאירועים שעלולים להותיר את חותמם, לרבות סימפטומים של פוסט טראומה. בדומה לכל עובד אחר במדינת ישראל, אשר זכאי לקבלת קצבה או פיצוי בשל פציעה שנגרמה במסגרת עבודתו, גם אנשי כוחות הביטחון מקבלים זכויות מהסוג הזה. עם הליווי שמעניקים עורכי הדין סיגל וארז יער נקבעים לנפגעי פוסט טראומה אחוזי נכות ופיצוי שאולי לא מעלים את הפגיעה, אבל לכל הפחות מאפשר להתמודד עמה ועם השלכותיה.

לוחמים ולוחמות

השאירו פרטים כבר עכשיו ואנחנו נצור עמך קשר:

תנו לנו להלחם הפעם עבורכם

    קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין
    דילוג לתוכן [cresta-whatsapp-chat text="ארז יער" icon="yes" position="top" use="number" number="972528743418"]
    [cresta-whatsapp-chat text="סיגל יער" icon="yes" position="top" use="number" number="972528743417"]