נכי צה"ל תגמולים

נתחיל דווקא מהסוף: בהנחה שהוועדה הרפואית והמומחה מטעם משרד הביטחון קבעו שהפגיעה שלכם קשורה באופן ישיר לשירות הצבאי, תוכלו לקבל קצבה או פיצוי בהתאם לאחוז הנכות שייקבע. באופן כללי מקבלים נכי צה"ל תגמולים על בסיס חומרת הפציעה או המחלה, ובכפוף לתקנון ברור שמגדיר את הפגיעות האפשריות ואת אחוזי הנכות. במילים אחרות, הוכחת הפגיעה וחומרתה, וכן הקשר בין פגיעה זו לבין תנאי השירות או אירועים חריגים במסגרת תפקידכם הצבאי – אלה הם הצעדים הדרושים לקבלת ההכרה והתגמול. עם ניסיון רב בתביעות מהסוג הזה, עורכי הדין סיגל וארז יער יעניקו לכם ייעוץ משפטי וייצוג שיאפשר לכם לקבל את כל מה שמגיע לכם.

 

איך מקבלים נכי צה"ל תגמולים?

כאמור, עם ההכרה בפגיעה ובחומרתה יקבלו נכי צה"ל תגמולים שונים, אשר תלויים באחוזי הנכות שייקבעו. על פי קביעת הוועדה וקצין התגמולים במשרד הביטחון תוכלו לקבל:

  • פיצוי חד פעמי בסכום התלוי באחוז הנכות שייקבע (מעל 10%)
  • קצבה חודשית קבועה והטבות שונות בהתאם לאחוז הנכות (מעל 20%)

כפי שאתם בוודאי מבינים, אחוזי הנכות נקבעים על ידי ועדה רפואית שבוחנת כל מקרה לגופו וקובעת את חומרת הפגיעה שנגרמה במהלך השירות הצבאי. בהתאם לאחוז זה, ובהנחה שמדובר על אחוז הגבוה מעשרה אחוזים, יקבלו נכי צה"ל תגמולים על פי טבלת התגמולים הקבועה וידועה מראש. לקבלת אחוז נכות גבוה יותר, שיעניק לכם את הזכויות המגיעות לכם ואת הפיצוי ההולם, חשוב להקפיד על הגשה מלאה ומדויקת של הבקשה, ולצרף את כל המסמכים שיכולים לסייע לכם בהוכחת הנזק והשפעות השירות על מצבכם הרפואי או הנפשי.

 

נכי צה"ל תגמולים – לקבל את הזכויות שלכם

למרבה המזל, אתם לא צריכים להתייצב בפני המערכת המורכבת הזו לבד. לאורך השנים ליווי עורכי הדין סיגל וארז יער חיילים ואנשי כוחות ביטחון שנפצעו או חלו במסגרת תפקידם הצבאי, ועם הליווי הזה קיבלו התובעים את הפיצויים שמגיעים להם. באופן כללי מקבלים נכי צה"ל תגמולים על בסיס הפציעה כל עוד מוכח הקשר הנסיבתי בין השירות או התפקיד שלהם לבין המצב הפיזי או הנפשי שבו הם נמצאים, וככל שתוכיחו באופן ברור וחד משמעי את השפעות השירות על המצב שלכם – כך תקבלו את הפיצוי המקסימלי ואת כל הזכויות הקבועות בחוק.

לוחמים ולוחמות

השאירו פרטים כבר עכשיו ואנחנו נצור עמך קשר:

תנו לנו להלחם הפעם עבורכם

    קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין
    [cresta-whatsapp-chat text="ארז יער" icon="yes" position="top" use="number" number="972528743418"]
    [cresta-whatsapp-chat text="סיגל יער" icon="yes" position="top" use="number" number="972528743417"]