הגשת תביעה למשרד הביטחון

בין אם במהלך השירות הסדיר, במילואים או במסגרת תפקידכם כשוטרים, הסכנות נמצאות כמעט בכל מקום. חבלה, פציעה, תאונה, מחלה ואף פגיעה נפשית, כל אלה עשויים להופיע בעקבות אימון, מבצע צבאי או תנאי שירות. במצבים אלה הגשת תביעה למשרד הביטחון היא צעד כמעט מתבקש, וזו הדרך שלכם לקבל את ההכרה בשינוי המהותי במצבכם, ואף לקבל פיצוי על כך. רגע לפני שאתם יוצאים לדרך חשוב להבין מה צפוי לכם בתהליך הזה, ועם הייעוץ המקצועי של עורכי הדין סיגל וארז יער תקבלו את התשובות לכל השאלות.

 

הליך הגשת תביעה למשרד הביטחון

הגשת תביעה למשרד הביטחון היא שם גדול למדי, ואם נפרק אותו לחלקים קצת יותר קטנים תוכלו להבין מה בדיוק צפוי לכם לאורך הדרך:

 • מילוי טופס בקשה להכרה בזכות (מחלה או חבלה, בהתאם לאופי הפציעה)
 • הגשת הבקשה בצירוף אישורים רפואיים וכל מסמך בעל חשיבות לתביעה
 • התייצבות במידת בצורך בפני מומחה רפואי שאמור לבחון את התביעה שלכם לעומק בכל הנוגע לקשר הסיבתי לשירות.
 • התייצבות בפני ועדה רפואית האמורה לאמוד את שיעור הפגיעה התפקודית (אחוזי הנכות)
 • קבלת ההחלטה של קצין התגמולים, אשר יקבע גם את אחוזי הנכות

בכדי שתהליך זה יושלם בהצלחה וכדי שתוכלו לקבל את כל מה שמגיע לכם, הגשת תביעה למשרד הביטחון חייבת להתבצע באופן מדויק. כך תוכלו להוכיח את הקשר הישיר בין השירות לפגיעה. חשוב לזכור שלאופן הגשת התביעה יש השפעה מכרעת על התהליך ועל תוצאותיו. תוכלו להגיש את התביעה ואת המסמכים השונים דרך קצינות הנפגעים בדואר, או באמצעות עורך דין שיעזור לכם במילוי כל הפרטים, באיתור כל האסמכתאות והאישורים ובהכנה טובה יותר גם לבחינת הוועדה הרפואית.

הגשת תביעה למשרד הביטחון

הגשת תביעה למשרד הביטחון – ייעוץ והכוונה מקצועית

כפי שאתם בוודאי מבינים, הגשת תביעה למשרד הביטחון היא משימה מורכבת שמחייבת דיוק בכל פרט קטן. האישורים הנכונים לצד מילוי מדויק של הטפסים ומענה לכל שאלות הוועדה, כל אלה יחד משפיעים על התוצאה שתתקבל ועל הפיצוי שיוענק לכם. עם הליווי המקצועי והניסיון הרב של סיגל וארז יער, תוכלו לקבל את אחוזי הנכות שמגיעים לכם, ללא פשרות וללא דחיות מיותרות. העתיד שלכם תלוי בתהליך הזה, ומומלץ לגשת אליו כשאתם ערוכים לכל צעד ולכל שלב.

לוחמים ולוחמות

השאירו פרטים כבר עכשיו ואנחנו נצור עמך קשר:

תנו לנו להלחם הפעם עבורכם

  קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין
  [cresta-whatsapp-chat text="ארז יער" icon="yes" position="top" use="number" number="972528743418"]
  [cresta-whatsapp-chat text="סיגל יער" icon="yes" position="top" use="number" number="972528743417"]